Generic BlockPage Created with Sketch.

Blocked!

Internet access has been restricted to Dns Security System

Your ip is 82.222.172.110

Yeni Kurulacak Olan Öğrenci Topluluklarının Dikkatine

Öğrenci Toplulukları Kurulma ve Çalışma İlkeleri Yönergesi doğrultusunda,

2021 – 2022 Akademik Yılında kuruluş başvurusunda bulunacak olan öğrenci topluluklarının https://sks.yasar.edu.tr/formlar/ sayfasında yer alan “Yeni Kurulacak Öğrenci Toplulukları Başvuru Dilekçesi”ni bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurarak [email protected] adresine mail aracılığı ile iletmeleri gerekmektedir.

Kuruluş başvuruları Üniversitemiz Hazırlık Sınıfı, Ön Lisans, Lisans, Lisansüstü öğrencilerinden en az 12 öğrenci tarafından SKS Müdürlüğüne yapılır.

Kuruluş başvurusu yapan topluluğun başvurusu ilk olarak Sağlık Kültür Spor Müdürlüğünce değerlendirmeye alınarak Öğrenci Toplulukları İdari Kurulu’na sunulur. İdari Kurul kararı ile kuruluşu onaylanan topluluklar gerekli diğer belgelerini de teslim ederek faaliyet göstermeye başlayabilirler.

Kuruluş başvurusunda bulunacak olan öğrenci topluluklarının mevcut topluluk listesinden kontrollerini sağlamalarını önemle rica ederiz. Listede isimlerinin yanında yıldız (**) bulunan topluluklar için Öğrenci Toplulukları Sorumlusu Merve Keç ile iletişime geçebilirsiniz.

Belge teslimi için son tarih 15 Ekim 2021, Cuma günüdür.

Belgelerle ilgili sorularınız için Öğrenci Toplulukları Sorumlusu Merve Keç ile iletişime geçebilirsiniz.