2019 – 2020 Akademik Yılı Personel Spor Turnuvaları, 20 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında voleybol, tek pota basketbol, masa tenisi ve satranç olmak üzere dört ayrı branşta oynanan 24 müsabaka ile gerçekleştirilmiş ve final maçlarının ardından düzenlenen törenle dereceye giren takım ile personellere ödülleri takdim edilmiştir.
Turnuva katılım sayıları, müsabaka sonuçları, dereceye giren takım ve personeller şu şekilde olmuştur:
Katılım ve Müsabaka Sayıları:
Voleybol | Tek Pota Basketbol | Masa Tenisi | Satranç | ||
Takım Sayısı | 4 | 2 | – | – | 6 Takım |
Personel Sayısı | 35 | 10 | 12 | 3 | 60 Personel |
Müsabaka Sayısı | 8 | 1 | 12 | 3 | 24 Müsabaka |
Sonuçlar:
VOLEYBOL
TEK POTA BASKETBOL
KADINLAR MASA TENİSİ
ERKEKLER MASA TENİSİ
SATRANÇ
YAŞAR ÜNİVERSİTESİ
2019 – 2020 AKADEMİK YILI
PERSONEL SPOR TURNUVALARI GENEL FİKSTÜRÜ
BRANŞ | TARİH | SAAT | TAKIM | SKOR | TAKIM | ||
1 | MASA TENİSİ | 20.01.2020 | 10:30 | Ali İhsan ÖZDEMİR | 3 | 0 | Tuncay ERCAN (1.Maç) |
2 | MASA TENİSİ | 20.01.2020 | 10:45 | Gökhan KESKİN | 0 | 3 | Emrah EVLENSE (2.Maç) |
3 | MASA TENİSİ | 20.01.2020 | 11:00 | Evren GÜLTEKİN | 3 | 0 | Atabey GÜNEÇ (3.Maç) |
4 | MASA TENİSİ | 20.01.2020 | 11:15 | Turan TAVASLI | 3 | 0 | Mahmut Ali GÖKÇE (4.Maç) |
5 | SATRANÇ | 21.01.2020 | 10:00 | Atabey GÜNEÇ | 2 | 0 | Mert ÇELİK |
6 | TEK POTA BASKETBOL | 21.01.2020 | 14:00 | Mühendislik | 21 | 14 | SKS Team |
7 | MASA TENİSİ | 22.01.2020 | 10:30 | Ali İhsan ÖZDEMİR | 0 | 3 | Emrah EVLENSE |
8 | MASA TENİSİ | 22.01.2020 | 10:45 | Evren GÜLTEKİN | 3 | 0 | Turan TAVASLI |
9 | MASA TENİSİ | 22.01.2020 | 11:00 | Kardelen AYSEL | 3 | 1 | Aygül ÖZEN |
10 | MASA TENİSİ | 22.01.2020 | 11:15 | Tülin ALPASLAN | 1 | 3 | Melis CANSEVER |
11 | SATRANÇ | 23.01.2020 | 14:00 | Tuncay ERCAN | 2 | 0 | Mert ÇELİK |
12 | VOLEYBOL | 24.01.2020 | 14:00 | Mühendislik Fakültesi | 2 | 0 | Filenin Bekçileri |
13 | VOLEYBOL | 24.01.2020 | 15:00 | ForYU | 2 | 0 | HİT |
14 | VOLEYBOL | 27.01.2020 | 10:00 | ForYU | 1 | 2 | Mühendislik Fakültesi |
15 | VOLEYBOL | 27.01.2020 | 11:00 | Filenin Bekçileri | 2 | 0 | HİT |
16 | SATRANÇ | 28.01.2020 | 14:00 | Atabey GÜNEÇ | 1 | 2 | Tuncay ERCAN |
17 | VOLEYBOL | 29.01.2020 | 11:00 | Mühendislik Fakültesi | 2 | 1 | HİT |
18 | VOLEYBOL | 29.01.2020 | 12:00 | Filenin Bekçileri | 0 | 2 | ForYU |
19 | MASA TENİSİ | 30.01.2020 | 15:45 | Tülin ALPASLAN | 3 | 0 | Aygül ÖZEN |
20 | MASA TENİSİ | 30.01.2020 | 16:00 | Melis CANSEVER | 3 | 0 | Kardelen AYSEL |
21 | MASA TENİSİ | 30.01.2020 | 16:15 | Ali İhsan ÖZDEMİR | 3 | 1 | Turan TAVASLI |
22 | MASA TENİSİ | 30.01.2020 | 16:30 | Emrah EVLENSE | 0 | 3 | Evren GÜLTEKİN |
23 | VOLEYBOL | 31.01.2020 | 11:00 | HİT | 0 | 2 | Filenin Bekçileri |
24 | VOLEYBOL | 31.01.2020 | 12:00 | Mühendislik Fakültesi | 2 | 1 | ForYU |